برای مهدی سحرخیز، سرباز بی‌ ادعای جنبش سبز

انرژی و توانی‌ که مهدی سحرخیز برای اطلاع رسانی و کمک به جنبش سبز صرف می‌کند هیچ منبعی نمی‌تواند داشته باشد جز عشق فرزند به پدر .

هیچ تا به حال دقت کرده اید چند تا از ویدیو‌های یوتیوبی که دیده اید را مهدی آپلود کرده است. بسیاری از خبر‌ها توسط او در فیسبوک و وبلاگستان و تویتر منتشر یا پخش میشود و بار‌ها باعث مطرح شدن جنبش سبز در نزد افکار عمومی‌ جهان شده است. فقط ویدیو‌هایی که توسط مهدی در یوتیوب آپلود شده تا به حال بیش از ۴ میلیون بار بازدید شده اند .

حال خود قضاوت کنید فعالیت‌هایی‌ با این حجم چقدر به جنبش ملی‌ ما کمک کرده است و در مقایسه، افشاگری‌های دروغین و حرف‌های مبهم و بی‌ اساس چند شیاد که میخواهند با استفاده از احساسات و حساسیت‌های مردم برای رسیدن به اهداف نا‌ معلوم خود تا حد امکان افکار عمومی‌ را متوجه خود کنند، چقدر به جنبش سبز کمک میدهد .

مهدی و امثال مهدی به دنبال چه هستند و آن شیادان چه؟ مهدی و فخر السادات محتشمی پور و …  به دنبال آزادی اندیشه و جسم عزیزان در بند خود و عده‌ای هم در این میان به دنبال کسب شهرت و اعتبار دروغین و انحراف افکار عمومی و پول و …

مهدی جان من هر گاه خسته و دلسرد میشوم لحظه ای خود را جای تو میگذارم و بیاد میاورم که اگر سهم کوچک خود را در این جنبش انجام ندهم مشمول این سخن خواهم شد : « اول به سراغ يهودي‌ها رفتند، من يهودي نبودم، اعتراضي نكردم . پس از آن به لهستاني‌ها حمله بردند، من لهستاني نبودم و اعتراضي نكردم . آن‌گاه به ليبرال‌ها فشار آوردند، من ليبرال نبودم، اعتراض نكردم.  سپس نوبت به كمونيست‌ها رسيد، كمونيست نبودم، بنابراين اعتراضي نكردم . سرانجام به سراغ من آمدند، هر چه فرياد زدم كسي نمانده بود كه اعتراضي كند. » (برتولت برشت)

در آخر مهدی جان، تو و همهٔ کسانی‌ که عزیزی در بند دارید مطمئن باشید همهٔ ایرانیان آزاده لحظه‌ای از شما غافل نیستند و تا توان دارند برای آزادی ایران و فرزندان در بندش تلاش خواهند کرد .

حساب کاربری مهدی سحرخیز

onlymehdi

حتما برای شما هم آشناست:

مهدی سحرخیز

مهدی سحرخیز

عیسی سحرخیز (پدر مهدی) جای گاز محسنی اژه‌ای را به عکاس خبرگزاری ایلنا نشان می دهد:

سحرخیز جای گاز محسنی اژه ای را به عکاس خبرگزاری ایلنا نشان می دهد

سحرخیز جای گاز محسنی اژه ای را به عکاس خبرگزاری ایلنا نشان می دهد

فیلم اعتراف مهدی سحرخیز دربارهٔ پدرش:

لینک‌های مربوط به مهدی سحرخیز :

صفحات یوتیوبفیسبوکتویترفرند فیدوبلاگ این پدر و پسر

————————————–

پی‌ نوشت :

لینک این مطلب در بالاترین

Advertisements

8 پاسخ

 1. 22 بهمن؛ روز برائت ايرانيان از خامنه اي خونخوار و مزدوران کثيفش.
  خامنه اي در روز 6 بهمن 1388 در جمع مزدوراني که از مازندران به دور خود جمع کرد، خود را بر حق خوانده و مردم معترضي که او آرايشان را دزديده و به نفع بوزينه نژاد بالا کشيده است را باطل خواند. اين کفتار رذل و خرفت که دستش آغشته به خون جوانان وطن ما مي باشد را اگر بيشتر از اين امان دهيم جفاي بزرگي در حق فرزندان آينده اين سرزمين خواهد بود، که گناهيست بس نابخشودني.
  اينک مشکل ما غده چرکين احمدي نژاد و دوستان دروغگويش نيست، بلکه سرطان ولايت فقيه در جمهوري اسلاميست که زمينه پرورش غده هاي چرکين احمدي نژادي را در خود فراهم آورده است. خامنه اي و سپاهيان مزدورش به خاطر منافع ميلياردي که از طريق 31 سال سلطه بر شاهرگ هاي اقتصادي مملکت و بالا کشيدن سهم زنان و مردان و کودکان و نوجوانان اين سرزمين به دست آورده است، نمي تواند از راهي که آمده باز گردد. بنابراين به جاي اينکه بخواهيم وقت خودمان را صرف مبارزه با عروسک زشت و بي ارزشي مانند احمدي نژاد بکنيم بايد هدف اصلي و سرچشمه فساد مطلقه را منظور قرار داده و مستقيما پيشاني اين جرثومه فساد و قاتل جوانان ميهن را نشانه رويم.
  خامنه اي ملعون فکر مي کند وقتي ملتي يک صدا فرياد مي زند ننگ بر ديکتاتور، منظورش ديکتاتور شيلي يا عراق است! البته بديهيست که خودش را به نفهمي مي زند. بنابراين بايد مستقيما با آوردن نام وي به جاي صفاتي چون ديکتاتور به او و امثال او بفهمانيم که اين بيزاري ملت از کسانيست که 31 سال تمام به چپاول سرمايه هاي ايرانيان پرداخته اند.
  22 بهمن بزرگترين فرصت طلاييست که به اين روانپريش اعظم بفهمانيم ايران، مهد دليران، سرزمين ايرانيان، جاي کثافت هاي بي شرمي چون او و مزدورانش نيست.

  در اين راستا شعارهاي زير توسط مبارزان ارتش سبز در سراسر ايران براي هدفگيري اين عنصر فساد و تباهي مطلقه پيشنهاد شده است که در زير مشاهده مي کنيد. به جاست که تا فرصت باقيست تمامي ديوارهاي شهرها و نيز روي اسکناس ها را مزين به اين شعارها کنيم و در موعود 22 بهمن 88 هر آنچه فرياد در سينه داريم بر سر خامنه اي و مزدوران کثيفش هوار بکشيم که:
  – رهبر خائن آواره گردي، خاک وطن را ويرانه کردي، کشتي جوانان وطن، آه و واويلا، کردي هزاران تن کفن، آه و واويلا، ننگ بر تو، ننگ بر تو، ننگ بر تو، ننگ بر تو!
  – سيد علي حياکن، سلطنتو رها کن
  – اين ماه ماهه بهمنه، سيد علي وقت رفتنه
  – ما ميگيم شاه نميخوايم، اسمشو رهبر ميزارن!
  – دو دشمن واقعي، احمدي و رهبري
  – خامنه اي ننگ به نيرنگ تو، خون جوانان ما مي چکد از چنگ تو
  – ولايت استبداد، نابود بايد گردد
  – اين همه لشگر آمده، عليه رهبر آمده
  – سيد علي بت شکن، مسکو ميري يا پکن؟
  – ننگ بر ديکتاتوري، چه شاه باشه چه رهبري
  – رفراندوم، رفراندوم، اين است خواست مردم

  اطلاع رساني برق آساي اين شعارها بر عهده من و شما شهروند سبز مي باشد.
  مثل من، شما نيز به دوستان خود بگوييد…

 2. sa

 3. کسی بدنبال معجزه نباشد. کار عالم روی حساب و کتاب هست .هر چیزی به موقعش انجام میشود .کسی بدنبال معجزه نباشد.سرعت و تعجیل در قوانین الهی جایی ندارد .حکومتی که فاسد شد طی فرایندی زیبا به دستور خالق هستی رفتنی خواهد شد.خاصیت فساد این است که از درون خود را نابود مبکند.تنها حق ماندنی است و تنها حق پ‍ایدار خواهد بود.

 4. نمیدونم چه شکلی تشکر کنم. مرسی ………….. مردم از خجالت

  • همهٔ اونایی که زحمات صادقانه تو رو می‌بینند میدونن که من هر چی‌ نوشتم عین واقعیت بود و تازه نه همهٔ اون .
   قابل شما رو هم نداشت رفیق

 5. http://en.wikipedia.org/wiki/First_they_came

  • بسیار متشکر از لینک ویکی پدیا . ولی‌ جالبه که همه جا به نام برتولت برشت نقل قول می‌شه !!

 6. ما همه با هم هستیم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: